Реклама на сайте Связаться с нами
Реферати з курсу «Фінанси»

Інші обов’язкові платежі й неподаткові доходи

Реферат

На главную
Реферати з курсу «Фінанси»

Плата за послуги, що надаються Державними автомобільними інспекціями за проведення державного технічного огляду, реєстрацію і перереєстрацію автотранспортних засобів, приймання екзаменів із правил дорожнього руху здійснюється відповідно до тарифів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Управління внутрішніх справ 80 відсотків від сум коштів, що надійшли на їхні рахунки за послуги, що надаються державними автомобільними інспекціями, 10-го числа місяця, наступного за звітним, перераховують до державного бюджету.

Підприємства, установи та організації незалежно від форм власності й громадяни вносять плату за послуги, що надаються органами Державної інспекції з нагляду за технічним станом машин, у розмірах, що визначаються Кабінетом Міністрів України. Кошти від зазначених зборів зараховують до відповідних місцевих бюджетів.

Плата за послуги служби дозвільної системи Міністерства внутрішніх справ України здійснюється згідно з Єдиним тарифом, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Управління внутрішніх справ 70 відсотків від сум коштів, що надійшли на їхні рахунки за надані послуги, 10-го числа місяця, наступного за звітним, перераховують до державного бюджету.

За державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, всеукраїнських і міжнародних об'єднань громадян, кооперативних, громадських організацій тощо стягується плата у розмірах, що встановлюються відповідними законодавчими актами України. Порядок справляння до відповідних бюджетів і витрачання цієї плати визначається Кабінетом Міністрів України.

Виручку від реалізації товарів та інших предметів, конфіскованих митними, правоохоронними та іншими уповноваженими на це органами, а також суми, одержані від реалізації товарів та інших предметів, що зберігалися під митним контролем, власника яких не знайдено в установлений нормативними актами строк, за винятком витрат, пов'язаних із зберіганням, пересиланням, перевезенням і реалізацією зазначених товарів, а також конфісковану іноземну валюту зараховують до Державного бюджету України.

Конфісковане безхазяйне майно, майно, що за правом успадкування перейшло у власність держави, та скарби реалізують державні податкові адміністрації з дотриманням порядку, встановленого чинним законодавством.

Суб'єкти підприємницької діяльності, які одержали у Держстандарті України дозвіл на випуск продукції з відхиленням від вимог відповідних стандартів щодо її якості, відраховують 10 відсотків вартості реалізованої такої продукції (без урахування податку на додану вартість та акцизного збору) до Державного бюджету України протягом усього періоду реалізації продукції, випущеної за зазначеним дозволом.

Платниками плати за утримання вихованців спеціальної школи й професійного училища є батьки, діти яких перебувають у цих закладах.

Плата за утримання вихованців спеціальних шкіл й спеціальних професійних училищ для дітей і підлітків, які потребують особливих умов виховання, справляється з батьків щомісяця у розмірі 20 відсотків доходу, що припадає на одного члена сім'ї.

Розміри й порядок обчислення і справляння з батьків плати за утримання дітей у спеціальних школах та спеціальних професійних училищах визначаються чинними на час сплати законодавчими і нормативними документами з цього питання.

Державні спеціалізовані організації із заготівлі металобрухту здійснюють розрахунки з бюджетом за такими його видами і операціями:

— безхазяйний брухт, відходи чорних і кольорових металів, що зібрані силами спеціалізованих організацій;

— безхазяйний промисловий брухт чорних металів, який зібраний і зданий заготівельними організаціями споживчої кооперації;

— брухт чорних і кольорових металів, зданий контрагентами, не передбачений переліком предметів побутового призначення, скупку яких дозволяється проводити заготівельним організаціям споживчої кооперації за готівковий розрахунок;

— брухт, відходи чорних і кольорових металів, зданих фінансовими органами зі складу конфіскованого, безхазяйного майна, майна, що за правом успадкування перейшло у власність держави;

— доставку брухту чорних і кольорових металів на бази (майданчики) та у цехи Вторчормету та Вторкольормету транспортом військових частин та інших бюджетних організацій.

Суми вартості брухту чорних і кольорових металів зараховуються до відповідних бюджетів.

Суми за справами про крадіжки, нестачі, знищення та псування матеріальних цінностей вносяться на підставі рішень суду громадянами, визнаними винними в крадіжках, нестачах, знищенні та псуванні матеріальних цінностей.

Розмір заподіяної підприємству, установі, організації шкоди визначається за фактичними збитками за даними бухгалтерського обліку, виходячи з балансової вартості (собівартості) матеріальних цінностей за вирахуванням зносу, виходячи з установлених норм.

Порядок оцінки шкоди від розкрадання, нестачі, знищення та псування матеріальних цінностей затверджений постановою Головного управління цінової політики Міністерства економіки України.

Плату за послуги з реєстрації зовнішньоекономічних договорів суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності України вносять у розмірах, які визначає Міністерство зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України.

Порядок розподілу коштів, отриманих від суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України за здійснення обліку зовнішньоекономічних договорів, визначається Кабінетом Міністрів України.